Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya
Hesap Yönetimi

Sosyal medya yönetimi doğru yapıldığı taktirde işletmeye kitesiyle etkileşimi en düzeye çıkartacak değerli bir pazarlama enstrümanıdır. Sosyal medya yönetim ajansı işletmeyi, işletmenin hedef kitlesini iyi tanımalı kurduğu stratejileri bu unsurları dikkate alarak gerçekleştirmelidir. Sadece özel gün odaklı değil, işletmenin etkileşim, dönüşümlerini arttırmaya odaklanılmalıdır.

Kgrafik, Türkiye ve Avrupa’da bir çok işletmenin hesaplarını yönetmektedir. Hazırladığı sosyal medya içeriklerin de özgün ve farklı tasarımlarla dikkatleri toplamaya başaran ajans kgrafik bir çok ödül ve başarıyla taçlandırılmıştır.

Sosyal Medya Yönetim
Ajansı

Ajans Kgrafik, Sosyal medya hesap yönetimi işletmenin sosyal medya platformlarında ki var olan hesaplarının analiziyle başlar. Hesap isimlerinden, hesap profillerindeki tüm bilgiyi inceler günceller. Daha önce sosyal medya platformlarında ki sponsorlu reklamlarını ve sonuçları inceler.

Ajans Kgrafik

Markanızı sosyal medyada
Kitlesiyle buluşturmaya hazırız!

Benzersiz fikirlerle dolu, alışılagelmişin dışına çıkan tasarımlarımızla dijital dünyada markalaşmak isteyen işletmelere yardımcı olan bir yaratıcı ekibiz.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Final Okulları Sosyal Medya Yönetimi

Basın Ekspres Final Okulları’nın tüm sosyal medya ve reklam yönetimini kurumsal kimliğe uygun olarak gerçekleştirdik. Okul sosyal medya yönetinde genelde yaş aralığına uygun görseller kullandık. Okul...
Çalışmayı Görüntüle

Mac Burger Sosyal Medya Yönetimi

Mac Burger sosyal medya yönetimi nde kurumsal çizgiye uygun siyah renkleri kullandık. Burgerleri ön planda tutarak iştah açıcı tasarımlarla ve reklamlarla siparişleri iki katına çıkardık.
Çalışmayı Görüntüle