Katalog Tasarım

Katalog Tasarımı
Prestijinizi Arttırır

Katalog tasarımı markanızın imajını ve ürünlerini hedef kitlesine sergileyebileceğiniz pazarlama araçlarından biridir. Tasarım hazırlanırken bir broşür edasından kaçınılmalı sadelik ve kısa net ifadeler kullanılmalıdır. Katalog içerisinde kullanılacak görseller stok görselleri değil, etkileşimi arttıracak marka, kitle arasında köprü kuracak gerçek resimler olmalıdır.

Katalog Tasarım süreci uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Ajans Kgrafik katalog tasarımında yıllardır markaların gücünü yansıtan tasarımları ödüllü grafik tasarımcılarıyla gerçekleştiriyor.

Katalog Tasarım Ajansı

Katalog Tasarım
Fiyatları

Katalog tasarım fiyatları her ajans yada tasarımcıya göre farklılık göstersede aşağı yukarı sayfa sayısı 100-250 TL arasında değişmektedir. Bir katalog ajansının portfolyosu kolaylıkla tasarım ve ekibinin kalitesini ortay koymaktadır. Katalog tasarımını belirleyen fiyat ise işte bu portfolyodur.

Katalog tasarımında profesyonel bir yaklaşımla mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla bakmayı ilke edinmiş ödüllü tasarımcılarımız, Türkiye’de ve Avrupada yüzlerce firmaya katalog tasarımı gerçekleştirmiştir.

Ajans Kgrafik tasarımı sürecine ilk olarak firmayı ve ürünleri analiz ederek çalışmalarına başlar. Kullandığı fontlardan, görsellere kadar markanın kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak yüksek tasarım kalitesinde katalog tasarımları hazırlar.

Katalog tasarımı sürecine %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir bakış açısıyla çalışmalarını yapan Ajans Kgrafik en uygun fiyatları sunma gayretindedir.

Katalog
Tasarım Fikirleri

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.