Katalog Tasarım

Markanızı Yansıtan
Tasarımlar.

Katalog tasarımı markanızın imajını ve ürünlerini hedef kitlesine sergileyebileceğiniz pazarlama araçlarından biridir. Tasarım hazırlanırken bir broşür edasından kaçınılmalı sadelik ve kısa net ifadeler kullanılmalıdır. Katalog içerisinde kullanılacak görseller stok görselleri değil, etkileşimi arttıracak marka, kitle arasında köprü kuracak gerçek resimler olmalıdır.

Katalog Tasarım süreci uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Ajans Kgrafik katalog tasarımında yıllardır markaların gücünü yansıtan tasarımları ödüllü grafik tasarımcılarıyla gerçekleştiriyor.

Katalog Tasarım Ajansı

Marka Bilinci
Satış Odaklı

Katalog tasarımında profesyonel bir yaklaşımla mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla bakmayı ilke edinmiş ödüllü tasarımcılarımız, Türkiye’de ve Avrupada yüzlerce firmaya katalog tasarımı gerçekleştirmiştir.

Ajans Kgrafik tasarımı sürecine ilk olarak firmayı ve ürünleri analiz ederek çalışmalarına başlar. Kullandığı fontlardan, görsellere kadar markanın kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak yüksek tasarım kalitesinde katalog tasarımları hazırlar.

Katalog tasarımı sürecine %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir bakış açısıyla çalışmalarını yapan Ajans Kgrafik en uygun fiyatları sunma gayretindedir.

Ajans Kgrafik

Etkileyici
Katalog Tasarımı

Ajans Kgrafik, ödüllü tasarımcıları ile sizlere yüksek kalitede Katalo Tasarımı gerçekleştirir.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Okul Kurumsal Kimlik Tasarımı

Empati Florya Okulları için hazırladığımız okul kurumsal kimlik tasarımı çalışmasında kurumsal renklere uygun bir tasarım gerçekleştirdik. Ayrıca 4 kampüsünün de sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz bu markanın...
Çalışmayı Görüntüle

Berrilys Kuru Meyve Ambalaj Tasarımı

Öncü organik gıda firmalarından biri olan Berrilys markası için kuru meyve ambalaj tasarımı hazırladık. Doypack ambalaj tasarımı olarak hazırladığımız bu kuru meyve ambalaj setinde, organik hissi...
Çalışmayı Görüntüle

Final Okulları Sosyal Medya Yönetimi

Basın Ekspres Final Okulları’nın tüm sosyal medya ve reklam yönetimini kurumsal kimliğe uygun olarak gerçekleştirdik. Okul sosyal medya yönetinde genelde yaş aralığına uygun görseller kullandık. Okul...
Çalışmayı Görüntüle